زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 200 هزار تومان رایگان، خرید زیر 200 هزار تومان تهران 9000 تومان، شهرستان 6000

اسپری رقیق پاش مات

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

وزن : 60 سی سی

قیمت عادی: ‎85٬000ریال

Special Price ‎60٬000ریال

وضعیت: موجود

دقیق و سریع و راحت
تا به حال شده موقع استفاده از روغن‌ها یا سرم های دست ساز گیاهی به وسیله‌ای احتیاج داشته باشید که ترکیب شما را خیلی ساده و راحت و به صورت یکدست و یکنواخت روی پوست و مویتان قرار دهد؟ این همان محصولی است که در عین سادگی کار را برای شما بسیار آسان می‌کند.
- دارای سری اسپری
- اسپری به صورت رقیق پاش
- پخش یکدست و کنترل شده
- دارای سری محافظ برای محافظت در برابر آلودگی و تمیز نگه داشتن سر اسپری
- استفاده راحت و سریع
- استفاده از مواد درجه یک
- مات بودن دیواره اسپری

زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 200 هزار تومان رایگان، خرید زیر 200 هزار تومان تهران 9000 تومان، شهرستان 6000

کد کالا: spe 103
 

توضیحات محصول

نارین‌گل این محصول‌ اسپری رقیق پاش و سایر محصولاتی که برای مصرف روغن‌های اسانسی، سرم های ترکیبی دست ساز، کرم ها و ماسک‌های خانگی مورد نیاز شماست در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر تا به حال از این اسپری استفاده نکرده‌اید بگذارید همین ابتدا بگوییم این دقیقا همان چیزی است که تا الان به آن احتیاج داشته‌اید. تصور کنید می خواهید روغن های اسانسی و حامل را بر اساس دستور مصرف با هم مخلوط کنید. به ظرفی که قرار است این روغن ها را در آن با دقت و حوصله زیاد با هم ترکیب کنید فکر کرده اید؟ ظرفی که از مخلوط شدن کامل روغن‌هایتان در آن مطمئن شوید. این همان ظرفی است که بعد باید برای استفاده ترکیب دست سازتان مدام سراغش بروید. مهم‌تر از همه این‌ها چطور می‌خواهید این ترکیب را به پوست یا موهای خود بزنید که مطمئن باشید ذره‌ای از آن هدر نمی‌رود و هم به صورت یکنواخت و دقیق روی سطح پوست یا موهایتان پخش می‌شود؟
به این دلیل است که ما معتقدیم از همان لحظه‌ی ابتدایی که این اسپری رقیق پاش را به دست می‌گیرد مطمئن می شوید این دقیقا همان چیزی است که تا امروز به آن احتیاج داشته‌اید. برای استفاده از آن خیلی راحت ابتدا سری محافظ اسپری را بر می دارید و بعد سری اسپری را باز می کنید و روغن یا سرم مورد نظر را به میزان دلخواه و تعیین شده داخل ظرف مات می ریزید. در ظرف را می‌بندید و خیلی راحت با تکان دادن ظرف خیالتان از کامل ترکیب شدن روغن‌ها آسوده می‌شود. حالا می‌خواهید دانه های ریز و یکدست آن را روی پوست خود حس کنید یا برق قطره های کوچک و براقش را با اسپری کردن روی موهایتان ببیند؟ بفرمایید با یک فشار ناقابلِ سری اسپری کار تمام می‌شود.
کافی است یک بار ترکیب روغن خانگی تان را با این محصول روی پوست و موهایتان اسپری کنید. قطرات ریز و یکدست روغن روی پوست و مویتان می نشیند و شما خنکی و طراوت آن را روی پوستتان احساس می کنید. علاوه بر این با اسپری کردن روغن رایحه دلپذیر و تازه کننده آن در فضای اتاق پخش می شود و عطر آن بیشتر و بهتر به مشام می رسد.

نحوه مصرف

مشخصات محصول

جدول کاربردهای محصول

برچسب‌ها

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

برای ثبت نظر لاگین کنید

هیچ نظری ثبت نشده است